DANIEL RYNKAR

Specjalista ds. Marketingu

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie jakiejkolwiek działalności bez odpowiedniej strategii. Nawet jeśli przyświeca nam szczytny cel, nasz przekaz może być niewidoczny, wśród wszystkich otaczających nas komunikatów.

Dlatego powinieneś odpowiednio przygotować się do promocji misji Twojej organizacji. Dzięki odpowiednio przygotowanej kampanii wiele osób, które poszukują organizacji podobnej do Twojej ma możliwość zapoznania się z Twoją działalnością, co daje Ci realną szansę na pozyskanie darczyńców, inwestorów i wolontariuszy.

Kampanie możesz wykorzystać także w celu promowania akcji 1%. Nie musisz samodzielnie zajmować się kampanią prowadzoną w ramach Google Ad Grants- skorzystaj z mojego wsparcia.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych. Przeprowadziłem setki kampanii reklamowych, dzięki czemu doskonale wiem, na jakie elementy trzeba zwrócić największą uwagę, aby kampania przyniosła oczekiwane rezultaty.

Pomogę Ci zoptymalizować Twoją witrynę i udzielą Ci wsparcia w tworzeniu najskuteczniejszej strategii reklamowej, tak aby promowane przez Ciebie idee dotarły do, jak największej grupy osób!

AGNIESZKA MAGIEROWSKA-RYNKAR

Specjalista ds. Social Mediów

Ze względu na charakter organizacji non-profit niezwykle istotne jest, aby, organizacja klarownie przedstawiała swoje przesłanie, jednocześnie zachowując urozmaiconą formę komunikacji.

Niezależnie od typu i wielkości organizacji non- profit, bez wątpienia dobrze realizowana strategia komunikacyjna w mediach społecznościowych zwiększa zaangażowanie oraz świadomość, co w konsekwencji przyczynia się do realizacji założonych przez organizację celów.

Prowadzeniem profili i działań w mediach społecznościowych zajmuje się od wielu lat, dzięki czemu mam bogate doświadczenie w prowadzeniu trafnych strategii komunikacji i kreowaniu profesjonalnego wizerunku organizacji pozarządowych. Pomogę Ci w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych i przygotowywaniu postów, dzięki czemu łatwo zauważysz wzrost zaangażowania użytkowników.

Razem dobierzemy najlepszą strategię, dzięki której będziemy wiedzieć jak często i co publikować, aby zaangażować społeczność i wywołać zainteresowanie Twoją działalnością. Razem wykorzystamy potęgę mediów społecznościowych do promocji idei Twojej fundacji!

ANDRZEJ ROPA

Specjalista ds. Marketingu Zewnętrznego

Chociaż obecnie internet jest najbardziej atrakcyjnym kanałem promocji, to jednak wciąż dużą rolę odgrywa marketing zewnętrzny, który opiera się na materiałach drukowanych.

Pomogę Ci przygotować: ulotki, ekologiczne broszury, kolorowe foldery i katalogi, wizytówki, plakaty.

Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu projektów i produkcji materiałów promocyjnych, które przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku i dadzą Ci możliwość promocji organizacji.

Możesz przedstawić w nich misję, wizję i cele działania organizacji, a także za ich pomocą promować organizowane wydarzenia.

EWA NIEĆ

Coach

Organizacja non-profit to również miejsce, w którym stale musisz się rozwijać jako szef, nabywać umiejętności potrzebne do prowadzenia działalności non-profit.

Jeśli chcesz założyć fundację lub stowarzyszenie i szukasz osób, które pomogą Ci znaleźć i właściwie sformułować ich misję i wizję, a także, które zorganizują dla Ciebie i Twojego zespołu szkolenia, które pomogą Ci w codziennym prowadzeniu organizacji non-profit — skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci postawić pierwszy krok!

ANNA BUCZEK

Specjalista ds. Prawa dla Fundacji

Stowarzyszenia i fundacje często doświadczają wielu trudności o charakterze prawnym. Skomplikowane procedury i wymogi prawne związane z rejestracją, czy problemy z pozyskiwaniem grantów sprawiają, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Chętnie pomogę w zakładaniu stowarzyszenia lub fundacji, rejestracji ich w Krajowym Rejestrze Sądowym czy w uzyskaniu statusu organizacji pożytku publicznego. Udzielę Ci również wsparcia w bieżącej obsłudze prawnej stowarzyszeń i fundacji działających w sektorze organizacji pozarządowych.

Z moją pomocą sporządzisz statut i zarejestrujesz organizację w KRS. Udzielę Ci porad prawnych w zakresie przygotowywania uchwał oraz ich konsultacji, sporządzania dokumentacji organizacji oraz reprezentowania w postępowaniu sądowym,

Wszelkie czynności związane z udzielaniem pomocy wykonuje są z najwyższą starannością, której gwarancją jest przygotowanie merytoryczne- zapraszam do kontaktu!

BEATA HAWRYLCZYK

Specjalista ds. Księgowości dla Fundacji

Jednym z koniecznych warunków do założenia stowarzyszenia lub fundacji jest prowadzenie księgowości. Poprowadzę księgi rachunkowe i zadbam o właściwe dopełnienie formalności w urzędzie skarbowym i ZUS. Sporządzę prawidłowe sprawozdanie finansowe i rozliczę podatki.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że księgi rachunkowe Twojej organizacji będą prowadzone prawidłowo i z należytą starannością, co pozwoli Ci w pełni skupić się na bieżących zadaniach i wyzwaniach, jakie stoją przed każdą fundacją, a także na realizowaniu jej misji.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości. Mając na uwadze specyfikę obsługiwanego podmiotu, tworzę indywidualny i sprofilowany model współpracy w zakresie obsługi każdej organizacji pozarządowej.

Jeśli chcesz założyć fundację lub stowarzyszenie i szukasz rzetelnej i sprawdzonej księgowej — skontaktuj się ze mną!

Zainteresowany współpracą?