Szkolenie Photoshop

Od samego początku powstania Photoshop, program ewaluował w potężne narzędzie, Program jest obecnie najbardziej zaawansowanym narzędziem dla fotografów, czy grafików projektantów, czy też web designerów, jakie w ogóle istnieje. To po prostu jeden z najlepszych programów graficznych o jakich może pomarzyć rysownik czy grafik. Poznanie wszystkich jego możliwości zajmuje naprawdę dużo czasu – i na ogół doskonała znajomość wszystkich funkcji Photoshopa nie jest niezbędna do codziennej postprodukcji zdjęć. Stąd właśnie nasz kurs, w którym skupiamy się na fotograficznych funkcjach tego programu. Jeśli myślisz o grafice troszkę poważniej, to zdecydowanie warto inwestować w naukę jego obsługi.

Skontaktuj się z nami

 Kurs skierowany jest do fotografów, ilustratorów, projektantów oraz osób nie posiadających wykształcenia plastycznego, chcących jednak poznać możliwości najsłynniejszego programu do obróbki obrazu (Adobe Photoshop). Osoby początkujące, które stawiają pierwsze kroki w dziedzinie grafiki komputerowej. Również odnajdą profity szkolenia z Photoshopa wszyscy Ci, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności obsługi Photoshopa. Przede wszystkim Osoby zainteresowane obróbką zdjęć i fotografią

Cele szkolenia z Photoshopa:

=

Omówienie interfejsu, podstawowych narzędzi i paneli programu

=

Teoria i narzędzia kolorów, zagadnienia związane z typografią i tekstem

=

Omówienie warstw korekcyjnych, efektów, filtrów, trybów mieszania

=

Rozszerzanie możliwości Photoshopa i efekty 3D

=

Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych związanych z pracą z grafiką rastrową

=

Szereg praktycznych przykładów korekty fotografii z Camera RAW i Photoshop

=

Praktyczny projekt - retusz fotografii

Zagadnienia poruszane na szkoleniu:

Kurs obejmuje naukę narzędzi i pojęć związanych z obróbką obrazu cyfrowego, wchodzących w skład umiejętności fotoedytora, retuszera, fotomontażysty. Obejmuje podstawy postprodukcji fotograficznej.

Korzystanie z programu Adobe Photoshop wpływa na wzrost wydajności oraz jakości pracy, prowadzi do redukcji strat czasu pracy. Znajomość Adobe Photoshop podwyższa poziom kompetencji zawodowych oraz zwiększa szansę na awans lub znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Szkolenie z Photoshop to idealne rozwiązanie dla początkujących grafików. Przyda się również osobm, które chcą zająć się obsługą graficzną stron organizacji. Jeśli jesteś taką osobą, zapraszamy do kontaktu!