GOOGLE AD GRANTS

Organizacje non-profit często borykają się z brakiem środków na prowadzenie swoich podstawowych działań, a tym bardziej wysokich kosztów reklamowych, dlatego Google udostępniło organizacjom Non-Profit specjalny program reklamowy, dzięki któremu mogą wspierać swoją działalność reklamą już od założenia.
Uruchamiając program Google Ad Grants, w ramach którego masz do wykorzystania nawet 10 000 USD miesięcznie, pomożemy Ci dotrzeć do ludzi, którzy do tej pory nie wiedzieli o twojej działalności.

Skontaktuj się z nami

Czym jest Google AdGrants?

Google Ad Grants to program, który za pomocą reklam Google Ads wspiera działalność organizacji non – profit. Dzięki 10 000 USD miesięcznie zyskujesz możliwość darmowego promowania swoich inicjatyw na stronach wyszukiwania Google, co przekłada się na pozyskiwanie większej ilości darczyńców oraz klientów i wolontariuszy tak ważnych dla każdej organizacji. Jeśli chcesz, żeby użytkownicy szukający organizacji podobnych do twoich, obok wyszukiwanych wyników, widzieli Twoje reklamy Google Ads – skorzystaj z naszej pomocy!

Czy mogę skorzystać z Google Ad Grants?

Program Google Ad Grants jest adresowany dla Organizacji Pożytku Publicznego, a także fundacji i stowarzyszeń, które nie mają statusu OPP, ale są zarejestrowane w KRS. W Polsce oznacza to wszystkie Fundacje oraz Stowarzyszenie Rejestrowe. Dla Google nie ma znaczenia czy udzielasz wsparcia ludziom, czy zajmujesz się inną działalnością, również gospodarczą. Ważne jest, abyś posiadał stronę internetową, na której są zamieszczone wartościowe treści.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dzięki odpowiednio przygotowanej kampanii wiele osób, które poszukują tematów oraz treści związanych z twoją działalnością czy organizacji podobnej do Twojej ma możliwość zapoznania się z Twoją działalnością, co daje Ci realną szansę na pozyskanie klientów, inwestorów i wolontariuszy. Kampanie możesz wykorzystać także w celu promowania akcji 1% podatku – są w tym bardzo skuteczne. Nasi specjaliści pomogą zoptymalizować Twoją witrynę, tak aby spełniała kryteria Google i udzielą Ci wsparcia w tworzeniu najskuteczniejszej strategii reklamowej. Sprawimy że Twoja kampania przyniesie sukcesy!

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności związane z uzyskaniem granta i zrobimy kampanie dostosowane do Twoich potrzeb i zgodne z Twoimi pomysłami i charakterem organizacji.  Jeśli jednak zdecydujesz się na samodzielne prowadzenie kampanii – nic prostszego! Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia prowadzone przez naszych ekspertów od Google Ads! Dowiesz się od nas wszystkiego od samych podstaw po dokładny opis kampanii i sieci wyszukiwania w Google.

CHCESZ ZAREKLAMOWAĆ SWOJĄ FIRMĘ DZIĘKI PROGRAMOWI GOOGLE AD GRANTS? – SKORZYSTAJ Z NASZEGO DORADZTWA!