Jak uzyskać dotacje?

Unia Europejska to międzynarodowa organizacja dysponująca budżetem, z którego finansowane są różne działania mające na celu zmniejszenie różnic między państwami członkowskimi i ich regionami. Najbardziej popularnymi środkami uzyskiwanymi z unijnego budżetu są te, przeznaczane na rozwój przedsiębiorstw oraz walkę z bezrobociem. Z Funduszy Europejskich organizowane jest wiele przedsięwzięć, które umożliwiają znalezienie pracy lub założenie własnej firmy.
Skontaktuj się z nami

W ramach tych działań możliwe jest sfinansowanie takich działań jak:

indywidualny plan działania, który pomoże Ci w podjęciu odpowiednich kroków w celu znalezienia pracy

doradztwo zawodowe, gdzie profesjonalny doradca zawodowy pomoże wybrać odpowiedni dla Ciebie zawód

szkolenia, kursy zawodowe, studia podyplomowe

staże i praktyki zawodowe

dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

O unijną dotację wnioskować mogą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, służby publiczne inne niż administracja, instytucje ochrony zdrowia, instytucje wspierające biznes, instytucje nauki i edukacji, partnerstwa, przedsiębiorstwa realizujące cele publiczne, organizacje społeczne i związki wyznaniowe.

Dlaczego warto postawić na pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE świadczoną przez nasze Stowarzyszenie?

Dbamy, aby nasze projekty za każdym razem cechowała wysoka jakość i przede wszystkim rzetelność wykonania – pod kątem merytorycznym, koncepcji i strony technicznej są niezwykle precyzyjne. Działamy skutecznie, tak, aby projekty idealnie wpisywały się w kryteria ocen.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania. Naszym priorytetem pozostaje Twoje zadowolenie i sukces, dlatego możesz na nas liczyć w każdym momencie pozyskiwania funduszy unijnych.

Nasza determinacja przekłada się na sukces – stopniowe staranie się o dofinansowanie wymaga cierpliwości jak i determinacji w celu osiągnięcia wymarzonego profitu. Wyznajemy zasadę, że walczymy o dobro Klienta od początku do końca nieustannie. Pomagamy również tym, których projekt został wcześniej odrzucony. Zapewniamy profesjonalną analizę, rozpoznanie problemu i poprawki, tak aby doprowadzić każdy z projektów do celu.

Dzięki współpracy z nami zyskasz:

możliwość uzyskania pieniędzy na rozpoczęcie działalności lub jej rozwinięcie,

szybkie wypełnienie dokumentów,

fachowy biznesplan,

gwarancję jakości,

brak obaw przed błędami.

Jeśli chcesz uzyskać dotację – skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci sporządzić wniosek i dopilnować wszelkich formalności!