POZYCJONOWANIE STRON WWW

Zastanawiasz się dlaczego na Twoje witrynie internetowej nie ma zbyt dużego ruchu, czyli jest rzadko odwiedzana? Masz świetne teksty i grafikę i nadal przynosi to znikome skutki?

Dzieje się tak dlatego, że Google bardzo dogłębnie analizuje każdą ze stron i każdej z nich zajmuje to miesiące, a nawet lata, by uplasować się w czołówce wyszukiwarki.

Skontaktuj się z nami

Wpisując w wyszukiwarce Google dowolne hasło, otrzymujemy listę stron internetowych, które są przez wyszukiwarkę uznane jako najlepiej pasujące do danego hasła. Jednak nie działa w taki sposób, że ranking witryn ustalany jest od stron najlepszych do najgorszych. Kolejność w jakiej strony są pokazywane po kolei nie jest absolutnie przypadkowa. Najwyżej można znaleźć strony, które najbardziej odpowiadają wpisanej przez odbiorcę frazie. Każda kolejna strona zostaje przyporządkowana przez algorytm zgodności opracowany przez Google. Ich system nie jest powszechnie znany, ale za to są znane czynniki, które mają zdecydowany wpływ na to, że jedna strona będzie ukazywała się wyżej od innych.

Pozycjonowanie stron internetowych polega na podjęciu szeregu działań mających na celu sprawienie, aby Twoja strona znalazła się na szczycie wyszukiwarki Google na wybrane hasła, tzw. frazy kluczowe. Jak przyspieszyć ten proces przy znikomych nakładach pracy? Nasz specjalista SEM odpowiedzialny jest za przygotowanie strategii pozycjonowania, czyli planu dotyczącego działań na stronie lub poza nią.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Obecność w wynikach wyszukiwania tej najpopularniejszej wyszukiwarki pozwala na potencjalne wyświetlenie swojej „reklamy” nawet kilkaset razy w ciągu dnia – w zależności od tego jak często wyszukiwane są usługi podobne do oferowanych. Aktualnie z wyszukiwarki Google korzysta niemal 97% polskich internautów, co powinno tylko potwierdzić fakt, jak bardzo liczy się znalezienie jak najwyżej w spisie stron. Jest to kluczowy czynnik decyzji podejmowanych przez ludzi, szukających odpowiedzi na zapytania w internecie. Z pewnością każdy z nas niejednokrotnie szukał za pomocą właśnie Google informacji, usług lub produktów, czy chociażby porównywał oferty kilku obecnych na rynku usług. Szanse, że dokonaliśmy zakupów biorąc pod uwagę jeden z pierwszych wyników pojawiający się w zestawieniu Google są bardzo duże.

Dzięki pozycjonowaniu:

Twoja organizacja znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki Google

Zwiększysz zasięgi swoich postów

Szybciej rozwiniesz swoją organizację

Zyskasz pewność, że interesariusze znajdą Twoje treści w internecie

Zadbasz o wizerunek swojej marki i zwiększysz jej rozpoznawalność

Pozyskasz nowych interesariuszy w sieci

efektywnie zrealizujesz swoje cele statutowe

Chcesz aby strona Twojej organizacji znalazła się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania? Zadzwoń do nas! Oferujemy wsparcie naszych profesjonalistów w tej dziedzinie.