ZBIÓRKI PIENIĘDZY DLA ORGANIZACJI NON PROFIT NA FACEBOOKU

Facebook to aktualnie najpopularniejszy portal społecznościowy dający możliwość milionom ludzi błyskawicznego kontaktu między sobą.
Skontaktuj się z nami

Od jakiegoś czasu Facebook stara się aktywnie wspierać organizacje pozarządowe, dając im dostęp do specjalnych narzędzi na portalu. Dobrym przykładem może być możliwość utworzenia specjalnego przycisku CTA (call to action), który umożliwia przekazanie darowizny organizacji za pośrednictwem dosłownie kilku kliknięć.

Każda organizacja Non-Profit może korzystać w pełni z oferowanych przez Facebooka narzędzi na cele związane z czynnościami charytatywnymi lub poszerzanie swojej idei.

Jedną z opcji jest dodanie przycisku darowizny do Fanpage’a Twojej organizacji lub umieszczenie go w wybranych publikowanych postach. Taka propozycja rozwiązania przez Facebooka umożliwia przekazanie datków w zaledwie kilku kliknięciach, bezpośrednio na portalu. W przypadku, jeśli Twoja organizacja nie spełnia wymagań, by została pozytywnie zweryfikowana przez portal, wciąż istnieje możliwość umieszczenia specjalnego przycisku, który będzie kierował użytkowników do konkretnej domeny poza Facebookiem.

Inną możliwością może być opcja udostępnienia przeprowadzenia zbiórki przez Twoich fanów, np. z okazji swoich urodzin, gdzie będą mogli gromadzić pieniądze na rzecz Twojej organizacji bezpośrednio na Facebooku. Warto zaznaczyć, że zbiórkę na rzecz pozytywnie zweryfikowanej organizacji poprzez specjalną zakładkę na profilu Twojej organizacji może założyć każdy użytkownik Facebooka z dowolnie wybranej przez siebie okazji. Oferowane przez Facebooka rozwiązania mające na celu zbiórkę pieniędzy mogą być dla Twojej organizacji doskonałym rozwiązaniem na pozyskanie dodatkowych środków, tym samym pozwalają działać szybciej, sprawniej i bardziej efektywnie. Warto rozważyć taką możliwość przy planowaniu strategii Twojej organizacji!

Jak pomagamy organizacjom Non-Profit?

Przeprowadzamy szkolenia jak prawidłowo zamieszczać treści na Facebooku, jak skutecznie dodawać relacje oraz tworzyć wydarzenia

Podpowiadamy jak szukać nowych zwolenników docierając poza istniejącą już społeczność

Dzięki nam masz pewność, że więcej Twoich odbiorców zobaczy ważny post

Pomagamy określić grupę docelową w oparciu o cechy demograficzne, zainteresowania lub zachowania

Przeprowadzamy analizę określonych zachowań odbiorców takich jak odwiedzanie Twojej strony internetowej lub zapisywanie się na listę e-mailową

Pomagamy w prowadzenie profilu na Facebooku z angażującymi treściami

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZBIÓRKĄ PIĘNIĘDZY DLA ORGANIZACJI NON PROFIT NA FACEBOOKU