Kurs Microsoft Office 365 dla firm

Oferujemy przeprowadzenia szkolenia z narzędzi pakietu Office 365.

Skontaktuj się z nami

Obecnie prowadząc działalność w niemal każdej branży codziennie wykorzystuje się narzędzia z pakietu Microsoft Office 365. Możliwości jakie dają te programy są ogromne, a większość z nas nie zna nawet połowy dostępnych funkcji. Z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu obsługi programów dostępnych w ramach Microsoft 365 stworzyliśmy kurs pakietu Office dla firm zawierający wiedzę praktyczną oraz teoretyczną

Dlaczego warto wdrożyć Microsoft 365 w swojej firmie?

Wdrożenie Microsoft 365 w Twojej firmie sprawi, że zarządzanie pracą w organizacji będzie bardziej efektywne. W intuicyjny sposób będziesz mógł zarządzać komunikacją pomiędzy pracownikami, a także bezpieczeństwem tworzonych dokumentów i plików. Dlaczego warto wdrożyć Office 365?

Dostęp do najnowszych aktualizacji i aplikacji na wielu urządzeniach;

Microsoft 365 to intuicyjne narzędzia do pracy, komunikacji i zarządzania;

Elastyczne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb;

Dostęp do chmury, w której możesz przechowywać dokumenty, dane oraz pliki, do których masz dostęp z każdego miejsca i na każdym urządzeniu.

Dla kogo przeznaczony jest kurs Microsoft Office 365?

Program naszego kurs MS Office został opracowany z myślą o pracownikach, a także specjalistach, analitykach oraz menedżerach, którzy na co dzień posługują się narzędziami pakietu Microsoft 365 lub chcą wdrożyć go w swojej firmie. W naszym szkoleniu Microsoft mogą wziąć udział osoby o różnym stopniu zaawansowania – od początkujących, którzy chcą rozpocząć pracę z pakietem Office, po specjalistów, którzy codziennie posługują się narzędziami Microsoft 365.

Nasze szkolenie Microsoft Office skierowane jest m.in. do:

Właścicieli firm, członków zarządów, dyrektorów i kierowników,

Menadżerów projektów,

Pracowników działów szkoleń i HR,

Pracowników działów IT,

Ambasadorów odpowiedzialnych za promowanie nowoczesnych rozwiązań w firmach,

Pracowników firm, w których mają zostać wprowadzone rozwiązania Microsoft 365.

Co zyskasz dzięki udziałowi w szkoleniu Microsoft?

Nasze szkolenie MS Office to praktyczne warsztaty dla Twojej firmy, podczas których pracownicy mogą poznać funkcje każdego z narzędzi wchodzących w skład usługi Office. Oprócz nauki oferujemy także wdrożenie Microsoft 365 w firmie, tak, aby już po szkoleniu pracownicy mogli wykorzystać nabytą wiedzę oraz umiejętności i wprowadzać praktycznie rozwiązania poznane podczas kursu. W trakcie kursu MS Office poznasz wiele rozwiązań, skrótów oraz przydatnych funkcji, dzięki którym praca w programach pakietu Microsoft 365 będzie prosta, szybka i efektywna.

Co obejmuje program kursu Microsoft Office

Program kursu Microsoft Office obejmuje podstawowe narzędzie należące do pakietu, takie jak Word, Excel i PowerPoint. Oferujemy także szkolenie Azure oraz MS Teams, Outlook, OneDrive i SharePoint. Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po narzędziach pakietu Office 365 już teraz zapytaj o szkolenie.

Kurs Word i Excel

MS Word oraz MS Excel to podstawowe programy należące do pakietu, które najczęściej wykorzystywane są przez użytkowników prywatnych i firmowych.

Kurs Word

Microsoft Word to idealne narzędzie do tworzenia dokumentów biznesowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. MS Word oferuje możliwość stworzenia projektów od podstaw lub skorzystania z dostępnych szablonów. Szkolenie Word obejmuje najczęściej wykorzystywane funkcje programu w pracy biurowej, które pozwolą na znacznie bardziej efektywną pracę przy tworzeniu, edycji i wydruku dokumentów.

Kurs Excel

MS Excel to kolejny program należący do pakietu Office, którego znajomość jest niezwykle przydatna. Dzięki programowi Excel sprawnie zorganizujesz swoją pracę. To także doskonałe narzędzie do organizacji danych oraz ułatwiające skomplikowane wyliczenia i pracę z dużymi liczbami. Dzięki kursowi Excel poznasz podstawowe i zaawansowane funkcje programu. Nauczysz się sortować i filtrować dane, a także automatyzować pracę.

Kurs Chmury Azure

Microsoft Azure to jedno z najpopularniejszych rozwiązań typu chmura obliczeniowa. Podczas kursu Azure Twoi pracownicy dowiedzą się, czym jest chmura obliczeniowa oraz jak wykorzystywać jej możliwości, aby efektywnie i szybko organizować swoją pracę oraz komunikację. Podczas kursu Chmury Azure poznacie podstawowe funkcje narzędzia, a także sposób zarządzania na platformie. Po ukończeniu szkolenia Azure dla firm będziecie posiadali wiedzę na temat:

=

rozwiązań chmurowych,

=

typów usług w chmurze,

=

zalet wykorzystania chmur obliczeniowych,

=

a także możliwości oferowanych przez Azure.

Szkolenie MS Teams

Sprawna organizacja i nieprzerwana komunikacja pomiędzy pracownikami to gwarancja sukcesu. MS Teams to aplikacja Microsoft umożliwiającą komunikację w firmie. Szkolenie Teams pokaże Ci jak sprawna może być współpraca w firmie. To narzędzie nie tylko do komunikacji online, ale także współpracy nad projektami. Podczas szkolenia Teams dowiecie się:

=

jak wymieniać się plikami,

=

tworzyć nowe dokumenty,

=

planować spotkania i wydarzenia,

=

a także udostępniać dowolną zawartość.

Szkolenie Microsoft Sharepoint

Podczas szkolenia Microsoft Sharepoint zdobędziecie wiedzę z zakresu planowania, zarządzania i tworzenia witryn Sharepoint. Dzięki zdobytej wiedzy jeszcze skuteczniej zorganizujesz pracę w swojej firmie. Podczas szkolenia MS Sharepoint dowiesz się:

=

Jak zbudowany jest Sharepoint,

=

do czego można wykorzystać narzędzie,

=

jak przechowywać i organizować dane oraz pliki.

Wdrożenie Microsoft 365

W ramach szkolenia Microsoft 365 oferujemy także wdrożenie usług i aplikacji w Twojej firmie. W ramach wdrożenia MS Office 365 zapewniamy:

=

Bezpłatne doradztwo obejmujące dobór odpowiedniego pakietu i jego wdrożenie;

=

Pakiet narzędzi Office dostosowany do potrzeb Twojej firmy, między innymi: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Poczta Outlook, Teams, Kalendarz, Planner;

=

Dostęp do usług chmury internetowej;

=

Zależnie od wybranego planu - korzystanie z usługi lokalnie lub online w chmurze;

=

Otrzymasz dostęp do usługi Office 365 w modelu sprzedaży Cloud Solution Provider;

=

Gwarancję Microsoft bezawaryjnego działania usług na poziomie 99,9%.

Zdobądź wiedzę i wykorzystaj ją dla rozwoju Twojej organizacji!