ZBIÓRKOMAT

Chcesz iść z duchem czasu i zbierać datki w atrakcyjny dla wspierających sposób? Ze Zbiórkomatem pozyskiwanie funduszy na cele fundacji jest proste, szybkie i bezgotówkowe.
Zapytaj o Ofertę

Czym jest Zbiórkomat?

Jest to kiosk interaktywny stworzony specjalnie z myślą o fundacjach. Prosta w obsłudze maszyna pomaga w szybki sposób zebrać datki od pomagających. Atrakcyjny wizualnie interfejs, możliwość wyboru   wysokości    składki    oraz    płatności    bezgotówkowej.    Zakończone    potwierdzeniem z podziękowaniem w postaci wiadomości SMS lub e-mail.

 

Zapomnij o klasycznych metodach zbierania środków. Rób to w sposób atrakcyjny i interaktywny.

Skorzystaj z gotowego, prostego systemu lub stwórz specjalny, pod własne wymagania.

Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o eleganckim wyglądzie oraz niezawodności naszych urządzeń, a także łatwym w obsłudze i atrakcyjnym dla użytkownika systemie.

 

Najważniejsze trendy w zbiórkach pieniężnych

W opublikowanym raporcie jednej z wiodących organizacji zostały przedstawione najważniejsze trendy w zbiórkach pieniężnych organizowanych przez fundacje.
54% darczyńców woli przekazywać datki za pomocą karty
69% preferuje podziękowania w formie wiadomości e-mail
29% osób przekazuje pieniądze pod wpływem publikacji w social mediach, a 27% pod wpływem wiadomości e-mail

Wybierając Zbiórkomat stawiasz na:

Sprawne przekazywanie datków za pomocą płatności bezgotówkowych (kartą płatniczą, zbliżeniowo, telefonem oraz za pomocą BLIK’a)

Brak zbędnych formalności

Szybkość i łatwość zbierania funduszy na fundację

Dostępność 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Szybki zwrot z inwestycji (zależnie od ceny maszyny, zwrot nawet po 20 dniach)

Intuicyjny system, który możemy dopasować do Twoich wymagań

Atrakcyjne dla wpłacającego potwierdzenie oraz podziękowanie w formie SMS lub e-mail

Możliwość zbierania adresów e-mail darczyńców, które pozwolą na informowanie ich o przyszłych zbiórkach

Ile to kosztuje?

Dostosuj urządzenie do swoich potrzeb!

 Średnia cena Zbiórkomatu to 10-15 tys. zł, jednak końcowa wartość zależna jest od:
– wielkości ekranu (najczęściej wybierane to 21-24 cale)
– oprogramowania, które wybierzesz
– rodzaju obudowy
– liczby dodatkowych urządzeń

Dlaczego warto?

Nasze urządzenia to nie tylko atrakcyjny i elegancki wygląd, ale także najwyższa jakość oraz niezawodność. Tworzenie kiosków interaktywnych to nasza specjalność, dlatego masz pewność, że otrzymujesz maszynę, która będzie służyła przez lata.

Masz możliwość personalizacji wyglądu maszyny. Możesz wybrać zarówno opcję z nóżką, jak i przenośną, którą możesz zabierać ze sobą na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Wybierz z kilku dostępnych opcji lub zleć wykonanie według Twojego projektu.

W Twoim Zbiórkomacie możemy zainstalować gotowe, atrakcyjne, ale proste oprogramowanie, które pozwoli wpłacającym na szybki wybór kwoty i metody płatności. Masz pomysł na dodatkowe funkcje i opcje? Przedstaw nam swoją ideę, chętnie ją zrealizujemy.

W obecnych czasach większość z nas nie nosi ze sobą gotówki. Postaw na bezgotówkowe metody płatności: kartą płatniczą, zbliżeniowo, BLIK’iem lub przez aplikację.

Korzyści dla darczyńcy

 

Wpłacający ma pewność, że zbiórka, na którą przekazuje środki jest autentyczna, a przekazane datki są bezpieczne.

Dodatkowo robi w to szybki sposób, bez podawania danych. Po przeprowadzeniu transakcji otrzymuje potwierdzenie oraz podziękowanie.

Darczyńca ma także możliwość odliczenia przekazanej darowizny od dochodu w corocznym zeznaniupodatkowym.

Obsługa techniczna Zbiórkomatu

Oprócz stworzenia maszyny oraz dedykowanego oprogramowania proponujemy także możliwość wykupienia obsługi technicznej urządzenia przez naszych doświadczonych pracowników. Masz pewność, że   maszyna   jest   monitorowana   przez   24   godziny,   a   w   wypadku   problemów z funkcjonowaniem szybko je rozwiążemy.

Sprostaj oczekiwaniom podążających za technologią darczyńców. Wybierz zbiórkomaty zaprojektowane specjalnie dla Fundacji!