BRANDING DLA FUNDACJI

Aby skutecznie realizować swoją misję, cele i skupić na sobie uwagę interesariuszy każda organizacja powinna zadbać o właściwą świadomość marki, za którą w dużej mierze odpowiedzialna jest identyfikacja wizualna.
Skontaktuj się z nami

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej identyfikacji wizualnej

Wyróżnisz swoje działania na tle konkurencji

Obecnie nawet organizacje pożytku publicznego muszą rywalizować o uwagę darczyńców, inwestorów czy wolontariuszy. Dzięki brandingowi możesz wyróżnić swoją organizacje i przykujesz uwagę odbiorców.

Zbudujesz pożądany wizerunek organizacji

Dzięki przemyślanym i spójnym działaniom brandingowym Twoja organizacja będzie postrzegana dokładnie w taki sposób jak zostało to zaplanowane. Odpowiedni wizerunek przekona odbiorców, że Twoja organizacja jest godna zaufania i warto nawiązać z nią współpracę.

W atrakcyjny sposób przedstawisz swoją misję

Identyfikacja wizualna pomoże Ci zaprezentować wyznawane przez Ciebie idee i wartości, z którymi będą chcieli się utożsamiać Twoi interesariusze, dzięki czemu organizacja wzbudzi pozytywne emocje i zbuduje długotrwałe relacje z odbiorcami.
Pozytywny wizerunek i zaufanie otoczenia jest kluczowym elementem dla działania organizacji non-profit. Dzięki brandingowi organizacja może kreować pożądany wizerunek i być postrzegana dokładnie w taki sposób, jak tego potrzebuje. Nasi specjaliści pomogą Ci w opracowywaniu strategi, dzięki której będziesz się wyróżniać i zdobędziesz zaufanie! Stworzymy spójną i przemyślaną identyfikację, której kapitał niematerialny pozwoli Ci zdobyć zaufanych i chętnych do współpracy interesariuszy! Tworzenie świadomości marki jest bardzo złożonym, wieloelementowym procesem, na który składa się nie tylko dobre logo i estetyczna strona internetowa, ale też szereg innych działań.

W czym możemy Ci pomóc?

Naming

Odpowiednia nazwa jest fundamentem każdej organizacji, dlatego stworzymy dla Ciebie chwytliwą nazwę, która zakoduje Twoją organizację w pamięci odbiorców i wyróżni ją na tle konkurencji.

Logo

Stanowi podstawowy element systemu identyfikacji wizualnej każdej organizacji, ponieważ jest najbardziej eksponowanym elementem graficznym. Odpowiednie logo pozwoli Ci zaistnieć w świadomości odbiorcy i przekazać takie idee i wartości, z którymi Twoja organizacja chce być utożsamiana.

Strona internetowa

Jest wizerunkiem każdej organizacji. Możesz na niej prezentować swoją działalność i nawiązywać relację z darczyńcami, inwestorami i wolontariuszami. Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową i zatroszczymy się o jej zawartość merytoryczną i językową,

Księga znaku

Stanowi zbiór identyfikacji wizualnej, zawierający zestaw kolorów, krój pisma oraz projekty większości materiałów marketingowych. Stworzymy księgę znaku, która doskonale odzwierciedli wartości Twojej organizacji i będzie zawierała możliwości praktycznego zastosowania stylu graficznego, dzięki czemu Twoja organizacja uzyska spójny i transparentny wizerunek.
Dzięki odpowiednim działaniom brandingowym Twoja organizacja stanie się rozpoznawalna, lubiana i zdobędzie nowe grono zainteresowanych odbiorców! W oparciu o analizę rynku i grupy docelowej pomożemy Ci stworzyć branding, który zbuduje godny zaufania wizerunek organizacji i wesprze ją w realizacji określonych celów strategicznych!

Zainteresowany? Zobacz w jaki sposób możemy Ci pomóc!