WIDEOMARKETING DLA FUNDACJI

Wykorzystaj niebywały potencjał video marketingu i promuj swoje działania przy pomocy angażujących filmów!
Skontaktuj się z nami
W ostatnich czasach ogromną rolę w promowaniu organizacji non-profit, zajmują filmy, a statystyki prognozują, że trend ten się utrzyma. Materiały wideo zamieszczane w Internecie są niezwykle atrakcyjnym uzupełnieniem artykułów na portalach organizacji.

Co daje Ci wideo marketing?

Możliwość komunikacji z odbiorcami

Video marketing jest interaktywną formą komunikacji, która umożliwia użytkownikom natychmiastowe reagowanie na przekaz za pomocą komentarzy, dzięki czemu daje Ci realną szansę na zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorcami.

Możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców

Jak pokazują statystyki filmy mają największy potencjał viralowy, który pozwoli Ci przy minimalnych nakładach dotrzeć z przekazem do szerokiej grupy odbiorców.

Możliwość pozyskania zaangażowanych darczyńców lub wolontariuszy

Materiały wideo są najchętniej przyswajaną formą treści przez użytkowników i mają ogromny potencjał angażowania odbiorców przekazu. Znacznie lepiej zapadają w pamięci niż przeczytany tekst, oddziałują na emocję i kreują indywidualne skojarzenia. Dlatego tworząc filmy reklamowe organizacja ma realną szansę na pozyskanie zaangażowanych darczyńców oraz wolontariuszy.
Stworzymy dla Ciebie filmy angażujące i emocjonujące filmy, dzięki którym organizacja zbliży się do nowych odbiorców i nawiąże z nimi emocjonalną więź.

Organizujesz ciekawe wydarzenie i chcesz uwiecznić je w postaci ciekawego i dynamicznego filmu? Zgłoś się do nas!

Jeśli chcesz na zawsze zachować w pamięci obraz zorganizowanego przez Twoją organizację eventu skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą relację z wydarzeń! Piękne ujęcia z odpowiednio dobraną muzyką oddadzą charakter eventu i sprawią, że minione wydarzenie zostanie na długo w naszej pamięci.

Chcesz stworzyć film, który w kreatywny sposób wypromuje działania Twojej organizacji?

Postaw na niesztampowe nagranie interesującego poradnika, który jest doskonałym sposobem promowania idei przyświecającej organizacji i może służyć również jako filmik promujący inicjatywę 1%!
Filmy mają największy potencjał zaangażowanie odbiorcy, a zaangażowani odbiorcy stanowią fundament każdej organizacji non-profit. Video marketing pochłania dużo czasu i wymaga kreatywności, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów. Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnego wsparcia w zakresie produkcji filmików, realizacji materiałów, dystrybucji filmów w Internecie, a także pozycjonowania filmów. Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego do każdego filmu podchodzimy w sposób indywidualny. Z pełnym zaangażowaniem i ogromną dawką kreatywności odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Podczas pracy stawiamy na dialog i otwartość na nowe pomysł oraz sugestie.

Jeśli chcesz w kreatywny sposób wypromować swoje działania- zgłoś się do nas!