FOTOGRAFIA DLA FUNDACJI

Chcesz przyciągnąć uwagę odbiorców? Postaw na sprawdzony sposób- wysokiej jakości zdjęcia!
Profesjonalnie wykonane fotografie pełnią niezwykle istotną funkcje w komunikacji organizacji non- profit. Obecnie żyjemy w kulturze obrazkowej, co sprawia, że znacznie łatwiej zapamiętujemy widziane zdjęcia niż słowa. Dlatego nawet najciekawsze przekazy nie przyciągną uwagi odbiorców, jeżeli nie będą zawierały zdjęć.

Skontaktuj się z nami

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej identyfikacji wizualnej

Zbudujesz profesjonalny wizerunek

Wysokiej jakości zdjęcia na stronie pomogą Twojej organizacji zrobić pierwsze wrażenie. Odpowiedni materiał zdjęciowy wzmacnia zaufanie do organizacji. Pomożemy Ci stworzyć wiarygodny wizerunek, który znacząco wzmocni zaangażowanie Twoich odbiorców.

Pozyskasz zaufanie interesariuszy

Nic tak nie budzi zaufania, jak udokumentowane zdjęciami działania Twojej organizacji. To idealny sposób do zbudowania wiarygodności Twojego stowarzyszenia lub fundacji, który daje Ci szansę na przedstawienie prowadzonych inicjatyw. Przyciągnij uwagę do ważnych problemów społecznych.

Wykorzystasz potencjał Instagrama

Piękne fotografie umożliwiają prowadzenie efektywnych działań w mediach społecznościowych, a szczególnie w serwisie opartym na komunikacji obrazkowej, jakim jest Instagram. Dzięki interesującym fotografiom z wykorzystaniem tego medium możesz za darmo promować Swoją misję.

Szukasz fotografa na wydarzenie charytatywne lub inny ważny event?

Od wielu lat wykonujemy zdjęcia na wszelkiego rodzaju wydarzeniach w tym między innymi: konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach firmowych, promocyjnych i integracyjnych. Przygotujemy dla Ciebie efektowną fotorelację, która w pełni odda charakter i klimat wydarzenia. Piękne fotografie pomogą zachować Ci w pamięci wszystkie najważniejsze chwile ze zorganizowanego przez Ciebie eventu. Możesz być pewien, że uchwycimy dynamikę i klimat każdego wydarzenia.

Chcesz samodzielnie wykonywać estetyczne zdjęcia?

Nasz fotograf przeprowadzi warsztaty i szkolenia dzięki, którym nabędziesz umiejętności w zakresie m.in. odpowiedniego kadrowania i obróbki zdjęć, co pozwoli Ci tworzyć profesjonalnej jakości fotografie.

Dzięki pięknym zdjęciom będziesz mógł prowadzić atrakcyjne fotorelacje z działalności organizacji, co bez wątpienia przyczyni się do zbudowania pozytywnego i wiarygodnego wizerunku organizacji.

Prowadzenie fotorelacji pobudza również zaangażowanie emocjonalne odbiorcy i z pewnością pomoże organizacji zdobyć darczyńców oraz wolontariuszy.

Przekaz komunikacyjny bez zdjęcia jest mało wartościowy, ponieważ nie angażuje odbiorców i zniechęca czytelników do czytania, zwłaszcza gdy tekst jest długi.

W ramach naszych usług zyskujesz najwyższej jakości zdjęcia, dzięki którym zbudujesz profesjonalny i pozytywny wizerunek Twojej organizacji!