TWORZENIE STRON DLA FUNDACJI

Bez względu od rodzaju prowadzonej działalności posiadanie profesjonalnej strony internetowej to obecnie „must have” każdej rozwijającej się firmy czy organizacji. Odpowiednio zaprojektowana i przemyślana strona stanowi wizytówkę każdego podmiotu i odgrywa znaczącą rolę w kontaktach biznesowych. Przedstawia wszelkie informacje o działaniach, projektach, czy realizowanych inicjatywach w firmie lub organizacji. Dzięki przejrzystej witrynie możecie w prosty sposób przekazać zainteresowanym informację o tym, czym się zajmujecie oraz co możecie zaoferować innym.
Skontaktuj się z nami
Strona internetowa jest również nieodłącznym elementem budowania wizerunku w Internecie, to od niej zależy jak inni będą postrzegać Waszą działalność.

Co daje Ci profesjonalna strona internetowa?

Promocja organizacji

Jeśli prowadzisz jakąś organizacje non-profit to doskonale wiesz, że idea nie wystarczy. Realizacja zamierzonych działań jest zależna od tego, czy uda Ci się dotrzeć do ludzi i zainteresować ich promowaną misją. Odpowiednia strona internetowa Ci w tym pomoże.

Komunikacja z odbiorcami

Właściwa strona internetowa pomoże Ci dotrzeć do interesariuszy i zmobilizuje ich do kontaktu, dzięki czemu zyskujesz możliwość budowania długotrwałych relacji z otoczeniem. Dzięki stronie internetowej możesz informować na bieżąco o prowadzonych działaniach.

Budowanie wizerunku

W celu sku­tecz­nego pozy­ski­wania zaan­ga­żo­wa­nych odbiorców warto zadbać o swój wize­ru­nek w sieci. Strona internetowa jest wizytówką każdej organizacji i doskonałym narzędziem PR, dzięki niej zyskujesz możliwość budowania pozytywnego wize­runku orga­ni­za­cji.

Stworzymy dla Ciebie przemyślaną, funkcjonalną i łatwą w obsłudze stronie internetową, która wzbudzi zainteresowanie i usprawni komunikację z odbiorcami.
Nasi doświadczeni pracownicy od wielu lat zajmują się tworzeniem profesjonalnych, responsywnych stron internetowych dla fundacji, stowarzyszeń i firm. Z zaangażowaniem zadbają o to, aby Twoja witryna spełniała swoje zadania i wyróżniała się na tle innych.

PROCES TWORZENIA STRONY WWW

Zaczynamy od pobrania od Ciebie najważniejszych wytycznych, jak koncepcja kolorów, układu tekstu, logo i podczas płynnej komunikacji ustalamy dalsze szczegóły.

Na bazie danych wyszukiwania w Google tworzymy projekt struktury, która najlepiej odpowiada jej użytkownikom – czyli docelowej target audience. Zajmujemy się dokładną analizą haseł na stronie, by jak najbardziej zoptymalizować ruch osób faktycznie zainteresowanych tematem i sprawić, by szybciej trafili na Twoją stronę.

Nasi eksperci odpowiedzialni za tworzenie stron internetowych dopilnują, aby każdy ze szczegółów był dopracowany - żeby zakładki z podstronami były przejrzyste i poprawnie się otwierały, czy żeby strona dobrze prezentowała się w wersji mobilnej – bo coraz więcej odsłon stron zaczyna przybywać z urządzeń typu smart.

Po uruchomieniu gotowej strony wszystkie kanały zostaną do niej podłączone, aby potencjalny odbiorca płynnie mógł przemieszczać się pomiędzy stroną www, facebookowy’m fanpage czy stroną przeznaczoną innym celom.

Gdy strona już funkcjonuje zapewniamy jej kompleksową obsługę, czyli cykliczne raporty kto odwiedził stronę i z jakiego źródła.

Transparentność działań jest niezwykle istotna szczególnie w przypadku organizacji non-profit, a jak pokazują liczne badania użytkownicy chętniej wchodzą w interakcje z podmiotami, z których ofertą mogą dokładnie zapoznać się na stronie internetowej.

Angażująca użytkowników strona internetowa to klucz do sukcesu każdej organizacji, niestety jej proces tworzenia stron www jest niezwykle złożony i wymaga specjalistycznych umiejętności oraz doświadczenia. Dlatego warto powierzyć go profesjonalistom!
Nasi wykwalifikowani pracownicy mają wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron, które są nie tylko funkcjonalne i zoptymalizowane pod działania SEM, SEO i w mediach społecznościowych, ale również przyjazne użytkownikom.

Tworzone przez nas strony internetowe są oparte na systemie zarządzania WordPress, który jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie dokonywać wszelkich modyfikacji.

Strona internetowa jest podstawą, której w dzisiejszych czasach potrzebuje każda organizacja. Zwłaszcza jeśli zależy jej na transparentności, profesjonalnym wizerunku i pozyskiwaniu środków na cele statutowe.

Strona internetowa jest podstawą, której w dzisiejszych czasach potrzebuje każda organizacja. Zwłaszcza jeśli zależy jej na transparentności, profesjonalnym wizerunku i pozyskiwaniu środków na cele statutowe.

Jeśli chcesz skutecznie dotrzeć ze swoim przekazem do interesariuszy i za pomocą profesjonalnej strony internetowej przejrzyście przedstawić swoje działania- zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – pisz lub dzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!